Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Hakkımızda

İstanbul Yolu Ottoman Center adresinde faliyetine devam etmekte olan firmamız 2010 yılında kurulmuş olup Başkent Oto Sanayi Sitesinden taşınarak Ottoman Center'da faliyetine devam etmektedir.

Faaliyet konularımız Volkswagen servis ankara, Volkswagen oto servis, seat servis, audi servis, skoda servis, oto yedek parça, servis, bakım, bakim yer almakla beraber , siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Konusunda uzman personellerimiz bütün ihtiyaçlarınıza ve aracınızın bakım ve onarım gerektiren her durumuna gerekli özeni göstererek sorunlarınıza güler yüzle çözüm bulmaktadır.

Daima müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti benimseyen firma misyonumuz , hizmet anlayışında temel aldığımız ilkedir. Aracınızla ilgili her türlü arıza tespitini ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Herhangi bir kazadan sonra firma olarak size her türlü yardımı yapmayı ilke edinen firmamız , size bir telefon kadar yakındır , sigorta şirketlerinden gerekli işlemleri tarafımızdan yapılarak üstünüzden ağır bir yükü kaldırmaktayız.

Hizmetlerimiz kısmındada gördüğünüz gibi sizlere kolaylık olabilecek her türlü hizmeti sunuyoruz Araç onarımlarında kullanılan parçalar orjinal olup bir yıllık garantili olarak size sunulmaktadır.

Her türlü bilgi için bizleri arayabilir , aracınızla ilgili sorunları bize aktarabilirsiniz maillerimiz ve telefonlarımız sizin kullanımıza açıktır. İnternetten aracınızın bakımı için randevu alabilir , böylece zamanınızı daha iyi planlayarak vakit kaybı yaşamazsınız.

Siz değerli müşterilerimiz çayınızı yudumlarken bizlerde aracınızın sorunlarına çözüm üretmenin 2010 yılından itibaren haklı gururunu yaşamaktayız.

Telefon 0538 278 79 06 0312 278 79 06
Email bilgi@hrotomotiv.com hbulbul@hrotomotiv.com
Adres Ergazi Mah. Ottoman Center, 1804. Sk. No: 6/20, Yenimahalle/Ankara